Profesor Wojciech Roszkowski gościem w IV LO.

Na zaproszenie naszego historyka pana Piotra Soleckiego, 7 grudnia o godzinie 12 w sali 24 wybitny historyk, wykładowca i autor licznych publikacji - prof. Wojciech Roszkowski gościł w IV Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi, prowadząc wykład dotyczący II Rzeczpospolitej oraz postaci Józefa Piłsudskiego i jego roli w kształtowaniu początków państwa polskiego. Po spotkaniu odbyła się dyskusja, podczas której uczniowie oraz nauczyciele skorzystali z okazji zadając liczne pytania.

Wykład prof. W.Roszkowskiego.Wykład prof. W.Roszkowskiego.

Wykład prof. W.Roszkowskiego.Wykład prof. W.Roszkowskiego - podziękowania.

O wykładzie Profesora i wywiad z naszym historykiem p. Piotrem Soleckim w Radio Łódź >> zobacz/posłuchaj.

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyposażenie gabinetu profilaktyki zdrowotnej sfinansowane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem
Wojewody Łódzkiego.